مانتو فرم اداری مدل ۷۲۰

مانتو فرم اداری مدل ۷۲۰

این مانتو فرم شیک دارای نیم یقه شکل بوده و دارای سه رنگ مختلف و پرچم گونه روی یقه میباشد که کمک زیادی در نزدیک کردن مانتو به پایه رنگ بندی شرکتها میکند.این مانتو فرم اسنقبال زیادی رو از طرف بیمارستان ها داشته است بدلیل اینکه هر سه رنگ کار شده بر روی یقه کمک زیادی به تفکیک بخش های پرستاری از اداری یا منشی و کمک بهیار ها و بهیار ها میکند. همچنین شرکت های دولتی و خصوصی که دارای رنگ های متنوعی در لوگو خود هستند این لباس فرم گزینه مناسبی برای انتخاب لباس فرم پرسنلشان است
این لباس فرم دارای رنگ بندی های سرمه ای ،مشکی ،آبی درباری ،ذغالی ، طوسی و غیره میباشد . این مانتو فرم اداری دارای مغزی های متفاوت با رنگ بندی متفاوت میباشد که تمامی کالیته های رنگ بندی آن در زمان سفارش مشتری ارائه خواهد شد.
مانتو فرم اداری کد ۷۲۰ دارای سایز بندی از سایز ۳۴ الی سایز ۵۲ میباشد .براسی سایز های بالاتر از سایز ۵۲ نیز امکان برش و دوخت با اندازه گیری دقیق است.
مانتو فرم اداری کد ۷۲۰ از لحاظ یقه دارای نیم یقه بوده و پشت یقه ندارد که سبب اذیت کردن گردن کارمندان در حین کار شود. این یقه بدلیل نداشتن پشت یقه براحتی از کراوات استفاده کرد .
این یونیفرم اداری بدلیل داشتن یقه بسته میتوانید از روسری و یا مقنعه استفاده کنید .مقنعه ها را میتوان داخل مانتو فرم قرار داد تا زیبایی یقه و ۳خط روی یقه نشان داده شود .
شرکت سون فرم این امکان را در اختیار مشتریان قرار میدهد که میتوانند هر گونه تغییر در رنگ بندی و تغییر در نوع جیب ،سرآستین ،پل کمر بنا بر سلیقه مدیران و یا بنا بر لوگو شرکت انجام دهیم . این یونیفرم اداری بخاطر سادگی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان ساده پوش و شیک پوش را جلب کند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *