مقالات

لباس فرم اداری و ست کردن آن با زیور آلات

لباس فرم اداری

لباس فرم اداری و ست کردن آن با زیور آلات

برای تقسیم کردن اینکه چقدر از انواع مختلف لباس و اکسسوری ها باید در کمدتان باشد، یک هرم وجود دارد که همه خانم های خوشتیپ از قوانین این هرم پیروی می کنند.

لباس فرم اداری

خانم‌ها درست لباس بپوشید! 

اگر بخواهیم طبقه بندی منظمی از کمد برای طراحی و نظم دادن البسه داشته باشیم ، بهتر است طبقات به صورت زیر باشد .

طبقه اول : بالاترین سطح هرم هم شامل اکسسوری ها می شود که باید ۵% از کمد لباس شما را تشکیل دهند.

طبقه دوم و سوم :سطح دو و سه که هرکدام شامل ده درصد از کمد شما می شوند، مانتو فرم اداری /مقنعه /لباس های تابستانی/ زمستانی و لباس های مجلسی و لباس شب هستند. لباس های تابستانی شامل لباس های نخی و نازک، لباس های شنا، پالتوها، بوت ها، لباس های بافتنی و … هستند و لباس های شب هم شامل پیراهن ها،شومیز و …میشوند

طبقه چهارم و پنجم : شامل لباس های رسمی و لباس های دم دستی است که هر کدام شامل بیست درصد کمد شما می شود. تی شرت ها، کفش ها کتانی و روزمره و … لباس های دم دستی و کت ها، پیراهن ها، مانتوهای رسمی و مجلسی و … از لباس های رسمی هستند

طبقه ششم : کمدتان باید به لباس های پایه اختصاص داشته باشد. این لباس ها نه باید خیلی رسمی و شیک باشد و بیش از حد خسته کننده. شلوار های جین، کفش هایی که باید داشته باشید و… در این سطح قرار می گیرند.

اینکه شما بتوانید مانتو شلوار اداری خود را با کیف و کفش مناسبی ست کنید نیز یک هنر محسوب میشود . حال اینکه شما با اکسسوری ها نیز این لباس اداری را هماهنگ کنید نیز یک هنر بالاتر است در نتیجه نگاه بسیار جذابی در بین مشتربان و همکاران خود خواهید داشت.

منبع : سون فرم

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *